Ürünlerimiz
ç
HakkimizdaHizmetlerimiz
Ana SayfaKampanyalar

Optik Okuyucular
Optik Formlar
İlkadım Birey Tanıma Envanteri
Ortak Sınav Bankası
Dersonet Ölçme Değerlendirme Programı
Web Tabanlı Dershane Programı (Dersonet)
Tercih Rehberi
Parmak İzi
Test Bankası ve İnteraktif Ödev
Randevulu Etüt
Toplu Sms Gönderimi
LYS AÇık Uçlu Optik Form Cevap Kağıdı

TOPLU SMS

15/10/2007 tarihinde yayınlanarak yürürlüğe giren 406 sayılı yasa ile Telekomünikasyon kurumu TOPLU SMS gönderimi ile ilgili esasları yeniden düzenlemiştir. Yasanın yayınlanması ile başlayan bu süreçte, sizlere hem yasaya uygun, hem kaliteli, hem de uygun fiyatla hizmet verme çalışmalarımız aralıksız olarak sürmektedir.  Bu çalışmalar doğrultusunda hızlı, kaliteli, BAŞLIKLI (ORIGINATOR) TOPLU SMS hizmetini www.e-dershane.web.tr alan adı üzerinden hizmet vermekte olan DATASİS DERSONET Web tabanlı Dershane Programına ekledik.

DATASİS, 23.09.2008 tarihinden bu yana toplu mesaj uygulamasında TURKCELL ile çözüm ortağıdır. 01.03.2010 tarihinden bu güne kadar TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından sunulan altyapıyı kullanmaktadır.
http://www.hermesiletisim.net/is-ortakligi/is-ortaklarimiz

Yasa gereğince TURKCELL tarafından hazırlanmış sözleşme ve eklerini düzenledikten sonra göndermeniz gerekmektedir. Sonrasında TURKCELL tarafından sanal numaranızın belirlenerek sözleşmenizin onaylanması sonrasında sistem hizmete girmektedir.

DATASİS, 01.03.2015 tarihinden bu yana toplu mesaj uygulamasında TURKCELL 'in yanısıra AYYILDIZ Telekomünikasyon ile de çözüm ortaklığına başlamıştır. 01.03.2015 tarihinden bu yana TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına Hermes İnternet İletişim, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından sunulan altyapının yanı sıra AYYILDIZ Telekomünikasyon İLETİŞİM SAN ve TİC. LTD ŞTİ 'nin altyapısını da kullanmaktadır.

AYYILDIZ Telekomünikasyon üzerinden toplu mesaj göndermek isteyen kullanıcılarımız; AYYILDIZ Telekomünikasyon tarafından hazırlanmış sözleşme ve eklerini düzenledikten sonra göndermeleri gerekmektedir. Sonrasında AYYILDIZ Telekomünikasyon tarafından sanal numaraların belirlenerek sözleşmenin onaylanması sonrasında sistem hizmete girmektedir.

Her iki seçenekten de gönderilen kısa mesajlarda, belirlediğiniz Kurumsal Başlıklar (Originator) yer alır. Kısa mesajlarla ilgili ayrıntılı rapor almak mümkündür. Ayrıca gönderilemeyen kısa mesajlar iade edilmektedir.

 

 Bilgi için :

  • 0 (216) 577 26 27 / 0 (216) 469 48 69
  • 0 (505) 825 50 95 / 0 (505) 825 50 94
  • datasis@datasis.com.tr
 
 

Copyright © 2007 Datasis Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. (BİL-KOD :1191)  |  Yasal Haklar  İletişim