Ürünlerimiz
ç
HakkimizdaHizmetlerimiz
Ana SayfaKampanyalar

Optik Okuyucular
Optik Formlar
İlkadım Birey Tanıma Envanteri
Ortak Sınav Bankası
Dersonet Ölçme Değerlendirme Programı
Web Tabanlı Dershane Programı (Dersonet)
Tercih Rehberi
Parmak İzi
Test Bankası ve İnteraktif Ödev
Randevulu Etüt
Toplu Sms Gönderimi
LYS AÇık Uçlu Optik Form Cevap Kağıdı

Optik Okuyucular
19 yıllık Optik Okuyucu Satış, Eğitim ve Destek tecrübemiz ile SEKONİC - NCS OPSCAN ürünlerini Datasis Güvencesi ile hizmetinize sunmaktayız.

Optik Formlar
Her tür amaca yönelik Optik Form tasarım ve basımı tarafımızdan, %100 Okutma Garantili olarak yapılmaktadır.

İlkadım Birey Tanıma Envanteri
4 Sınıftan, 12. Sınıfa kadar, öğrencilerimizin kişilik özelliklerini, çalışma alışkanlıklarını, baskın zeka alanını, öğrenme türünü, mesleki ilgisini ve alan yeteneğini bilimsel yöntemlerle belirleyerek, öğrencilerimizin doğru yönlendirilmesi ve de Tam Öğrenmenin sağlanması için gerekli tanıma sonuçlarını üretmektedir.

Ortak Sınav Bankası
Anlaşmalı YAYINEVLERİ'nin, KTT(Konu Tarama Testi), LGS(Liselere Geçiş Sınavı), TYT(Temel Yeterlilik Sınavı), AYT(Alan Yerleştirme Sınavı), SBS, YGS, LYS, DİL, KPSS, DGS, ALES, AÇIKÖĞRETİM Deneme Sınavlarının, Ünite ve Konu Tarama Testlerinin yer aldığı SINAV BANKASI?dır. Ortak Sınav Bankasında yer alan sınavlara katılan kurumlara ait BAŞARI Listelerinin, KONU, SORU, MADDE Analizlerinin tümü, o sınava katılan tüm kurumların yer aldığı, ortak havuzda değerlendirildikten sonra düzenlenmektedir.

Web Tabanlı Ölçme Değerlendirme Programı (Dersonet Mini)
DataSİS tarafından geliştirilen Dersonet Ölçme Değerlendirme Programı, 22 yıllık eğitim sektörü deneyimi ve 10 yıllık son derece titiz bir çalışmayla üretilmiş, Türkiye'nin ilk WEB TABANLI Sınav Uygulama ve Ölçme Değerlendirme Programıdır.

Web Tabanlı Okul Kolej Etüt Kurs Merkezi Yönetim Programı (Dersonet Maxi)
DERSONET Okul Yönetim Platformu, 22 yıllık eğitim sektörü deneyimi ve 10 yıllık son derece titiz bir çalışmayla üretilmiş, Türkiye'nin ilk WEB TABANLI Eğitim Kurumları Yönetim Programıdır.

Tercih Rehberi
ÖSYM ve MEB Genelge ve Yönergelerine göre hazırlanmış, düzenli olarak güncellenmekte olan LİSE, Meslek Yüksek Okulu ve Üniversite Tercih Programıdır. Web Tabanlı yapısı nedeniyle  kullanımı kolaydır.

Parmak İzi
Öğrenci ve personelin dershaneye giriş ve çıkışlarının, parmak izi ile takibini sağlayan güvenilir, hızlı ve kullanışlı bir güvenlik ve denetim sistemidir.

Test Bankası ve İnteraktif Ödev
Ders, Ünite, Konu bazında sınıflandırılmış HAZIR TEST?lerden oluşan TEST BANKASI?dır. Banka?da yer alan çoktan seçmeli testleri, sınıf içi ölçme materyali olarak kullanabileceğiniz gibi, DATASİS DERSONET Web Tabanlı Okul Yönetim Programı üzerinde yer alan interaktif mesaj sistemi sayesinde öğrencilere İNTERAKTİF ÖDEV olarak da gönderebilirsiniz.

Randevulu Etüt
Dersonet Etüt Programı, Kolej, Etüt Merkezi, Talebe Yurdu ve Etüt hizmeti veren tüm kurumlar hızlı, pratik, esnek yapısı sayesinde kolaylıkla kullanabilirler. Web tabanlı yapısı nedeniyle Öğrenciler internet üzerinden istedikleri öğretmenden etüt randevusu talebinde bulunabilirler. Öğrenciler, Öğretmenler, Veliler ve Yöneticiler kendileri için hazırlanmış panellerden Etüt Bilgilerine ulaşabilirler.

Toplu Sms Gönderimi
Hızlı, kaliteli, ucuz ve de BAŞLIKLI (ORIGINATOR) TOPLU SMS hizmeti www.dersonet.com üzerinden hizmet vermekte olan DATASİS DERSONET Web tabanlı Okul Yönetim Programına eklendi.

 
 

Copyright © 2007 Datasis Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. (BİL-KOD :1191)  |  Yasal Haklar  İletişim